watermark logo

KULA'LI BAYANLAR İÇİN FİTNESS SALONU AÇILDI.mp4

24 Görünümler
KulaTV
1
yayınlandı 20 Mar 2019 / İçinde Haberler ve Politika

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kula Belediyesi ortaklığında ilçedeki kadınlara düzenli spor alışkanlığını kazandırmak ****acıyla hazırlanan Fitness ve spor salonu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kadınların sportif alanlara katılımımı artırmak ve boş z****anlarını daha verimli değerlendirmelerini sağl****ak ****acıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kula Belediyesi ortaklığında Kula’da Fitness ve Spor Salonu düzenlenen törenle hizmete açıldı. Düzenlenen törende finess ve spor salonunun açılış kurdelesini, Kaymak**** Kemal Duru, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok ve Kadın Kolları Başkanları kesti. İçinde, eliptik bi****letler, karın kası aletleri, ayak ve basen çalıştırma aletleriyle kadınların hizmetine açılan fitness ve spor salonunda kadınlar yaptıkları spor ile artık daha sağlıklı bir yaş**** sürdürecekler. Açılış Töreninde kısa bir konuşma yapan Başkan Tosun; “ Kul****ız artık hem kültürel hem sportif hem de turizm açısından ilerlemeler kaydetmeye başladı. Bugün Kulalı kadınların verimli vakit geçirebilmeleri ****acıyla fitness ve spor salonunu açıyoruz. Kul****ıza birbirinden güzel hizmetlerin gelmesini sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum. Her z****an yanımızda destekçimiz oldular. Spor salonumuz Kulalı hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Açılıştan hemen sonra Kent Meydanında bulunan Spor Panayırını ziyaret eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun yapılan etkinlikleri izledi.

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala