watermark logo

KALDIRIMLARIN BU ŞEKİLDE KULLANILMASINI ARZU EDİYORUZ.mp4

192 Görünümler
KulaTV
3
yayınlandı 21 Sep 2019 / İçinde Haberler ve Politika

Manisa’nın Kula İlçesinde Manisa Büyükşehir’e bağlı zabıta ekipleri kaldırım üzerine masa koyan esnafla tartışması sonrası Büyükşehir zabıta ekipleri iş yeri sahiplerini darp etmişti.

12 Eylül 2019 meydana gelen olay sonrası 17 Eylül 2019 tarihinde Büyükşehir’e istinaden yapmış olduğumuz haberimize karşılık bu güne kadar bir cevap al****adık bunun üzerine Büyükşehir Belediyesine ait zabıta ekiplerinin Büyükşehir’e ait olan kaldırımla da ne kadar hassasiyetle ve özveri ile çalıştıklarını görüntüledik.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’nın haberimiz sonrası yapmış olduğu yazılı açıkl****anın bir paragrafını sizlerle paylaşıyoruz, evet doğru bir açıkl****a yapılmış buna katılıyoruz ve size o paragrafı tekrar yayınlıyoruz.

“Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı çalışan personelleri 17 ilçemizde yaya kaldırımlarını vatandaşlarımızın, h****ile bayanların, yaşlılarımızın, çocuklar ve evlatlarımızın özellikle engelli kardeşlerimizin daha rahat kullanmaları ve mağduriyet yaş********aları için hassasiyetle çalışmalarını yapmaktadır. Bu çalışmalarımızda bize karşı fiili ve sözlü saldırılara boyun eğmeden özveri ile kanun, yönetmelik ve mevzuatlar dahilinde çalışmalarımıza yılmadan dev**** edeceğiz” denildi.

18, 19, 20 ve 21 Eylül tarihleri arasında 4 Eylül mahallesi Yunus Emre caddesinde k****eralarımızı kaldırımlara çevirdik çekmiş olduğumuz görüntüler başka yerlerden alınan montaj olmayıp gerçektir. Üzülerek söylemek istiyoruz ki Büyükşehir’in bas etmiş olduğu kriterlerin aksine Kula’daki Büyükşehir’e bağlı kaldırımların üzerinde maalesef moto****let, elektrikli bi****letler ve bi****letler kaldırımları sanki ana yolmuş gibi kullanıyorlar buradan seslenmek istiyoruz, esnafın iki masa koyduğu için zabıtalar tarafından darp edilmesi mi gerekiyordu yoksa zabıta memurları kaldırımlara gezen bu araçlarla mı ilgilenmesi gerekiyordu, anlaşılan zabıta memurlarının kaldırımların kimlere ait olduğunu hala çözmüş değiller.

4 gün boyunca çekmiş olduğumuz onlarda görüntü arasından sizlere bir bölümünü izletmek istiyoruz yorumları da sizlere bırakıyoruz.

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala