watermark logo

ANKARA DA KULALILAR STANDINA BÜYÜK İLGİ.mp4

13 Görünümler
KulaTV
3
yayınlandı 30 Nov 2019 / İçinde Haberler ve Politika

12. si düzenlenen Egeli İller tanıtım fuarında Kula stanttı ilginin odağı oldu.
Açılış sonrası stantların ziyaretçilere açılmasıyla birlikte Kula stanttı stantlar içerisinde büyük ilgi gördü.

Kula Kaymak****ı Kemal Duru, Kula Belediye başkanı Hüseyin Tosun Kula Standını ziyaret eden misafirlerle bire bir ilgilenerek kendilerini stantta misafir ettiler ziyaretçilere stantta hazırlanıp kavrulan Kula leblebisi ekşi mayalı kula ekmeği ve Kula maden suyu ikr****larında bulundular. Ziyaretçiler arasında geçtiğimiz yıllarda Kula da görev yapan k****u görevlileri ve özel sektörde çalışan ziyaretçiler kaymak**** ve belediye başkanı ile uzun uzun sohbet ettiler.

Açılış progr****ına katılan protokol üyeleri de progr**** sonrası yedi ilin katılımıyla yapılan egeliler stantlarını dolaştılar. Kula standına Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili TBMM grup başkan vekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekili T****er Akkal, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 1993-1995 yılları arasında DYP den Maliye bakanlığı yapan Afyon Milletvekili İsmet Attilla, Demirci Belediye başkanı Sel****i Selçuk, Demirci eski kaymak****ı Mutlu Akyol ve birçok siyasetçi ve bürokrat Kula standını ziyaret ettiler.

Kula standını ziyaret eden misafirler, Kula yaren ekibinin sunmuş olduğu birbirinden güzel gösterilerle karşılanmalarından dolayı Kaymak**** Kemal Duru ve Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a ve yaren ekibine teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Hüseyin Tosun 12. Si düzenlenen Egeliler tanıtım fuarında, Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Gezinti başkanımıza Kula standına vermiş olduğu büyük katkılardan dolayı kendisine ekibim ve Kula halkı adına teşekkür ediyorum dedi.

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala